Instalacje centralnego ogrzewania - Felix Białystok

pompy ciepła


Instalacje centralnego ogrzewania to powszechnie stosowane systemy grzewcze. Przed podjęciem ostatecznej decyzji o jej montażu należy zapoznać się z możliwościami jakie daje, a także poznać system jej działania. Domowe instalacje centralnego ogrzewania najczęściej zasilane są wodą, która jest ogrzewana za pomocą kotła olejowego, gazowego lub na paliwo stałe.


Jak każda instalacja, również i centralne ogrzewanie powinno być wykonane z należytą dbałością i starannością, gwarantującą bezpieczne użytkowanie. Prawidłowo dobrana i zamontowana instalacja powinna dostarczyć do domu taką ilość ciepła, aby pokryła ona straty wynikające z codziennego, naturalnego użytkowania.


Nasza firma służy Państwu radą w zakresie doboru odpowiedniej instalacji i indywidualnych rozwiązań do każdego domu, a także profesjonalnego i kompleksowego montażu. W naszej ofercie znalazło się również ogrzewanie podłogowe, które jest coraz częściej wykorzystywane w nowoczesnym budownictwie i zyskało już wielu zwolenników. Ogrzewana podłoga jest bardzo dobrym rozwiązaniem szczególnie w łazience. Jeżeli macie Państwo pytania, bądź chcecie uzyskać fachową poradę, zachęcamy do kontaktu. Obszar świadczenia przez nas usług to głównie Białystok, ale i jego okolice.kontakt - felix

Polityka Cookies

Ta strona używa plików Cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze

Dowiedz się więcej

Akceptujesz?

Tak