O firmie

Firma "Felix" istnieje na rynku od 1990 roku. Przez pierwsze pięć lat zajmowaliśmy się sprzedażą hurtową sprzętu RTV, a od 1996 roku specjalizujemy się w sprzedaży urządzeń klimatyzacyjnych. Czuwamy również nad ich montażem jak i serwisem na życzenie Klienta. Obecnie jesteśmy liderem w swojej branży na terenie Polski północno-wschodniej.

Jakość naszych usług przetestował do tej pory m.in. Bank PKO, Poczta Polska, Narodowy Fundusz Zdrowia, Uniwersytet w Białymstoku, Urząd Marszałkowski, Urząd Wojewódzki, Urząd Skarbowy, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej, Komenda Wojewódzka Policji, Zakład Ubezpieczeń Społecznych i wiele innych firm. Pełną listę naszych Klientów możecie Państwo obejrzeć w dziale "Realizacje" na naszej stronie internetowej.

Początkowo rozprowadzaliśmy produkty firmy SANYO, jednak z czasem w naszej ofercie znalazły się urządzenia innych firm. Dziś jesteśmy przedstawicielami również takich marek, jak: MC Quay, Aircon, Fonko, LG, Sanyo. W roku 2005 firma nasza rozszerzyła swą działalność o sprzedaż i instalację Geotermalnych Pomp Ciepła, jak i urządzeń wentylacyjnych z odzyskiem ciepła firmy "Żubr" i dział samochodowy. Od 15 lat przykładamy starań, by nasza marka była rozpoznawalnym i solidnym symbolem najwyższej jakości naszych usług.

Zapraszamy do Świata Felixa.

 

Galeria

Kliknij w miniaturę i zobacz powiększenie

Polityka Cookies

Ta strona używa plików Cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze

Dowiedz się więcej

Akceptujesz?

Tak